Responzivní design menu

Kategorie
Menu
Nahoru

KREATIVNÍ TVOŘENÍ - NÁVODY / VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ

Velikonoční tvoření můžete zahájit pohledem na tyto stránky: http://www.svicky.net/velikonoce . Najdete zde stavebničky na malování vajíček, proutěná vajíčka z Pedigu, obtisky a bavy na svíčky.

   

Mnoho samolepících a nalepovacích kamínků, flitrů a dalších drobností naleznete také ZDE.

Pro zdobení vajíček můžeme s velkým efektem použít ruční papír a květinky a lístky z něho vyrobené. Můžete je najít ZDE.

Dají se zdobit jak klasická vajíčka, tak například dřevěná:

Zde uvádíme některé motivy pro inspiraci:

                

My, protože jsme zaměřeni na svíčky a mýdla, vyrobíme velikonoční výrobky s tímto zaměřením.

Mýdlo ve tvaru kačenky:

Formu si můžeme zakoupit ZDE. Obě půlky vtlačíme k sobě, postavíme otvorem nahoru a nalijeme roztavenou mýdlovou hmotu - viz návody na výrobu mýdel na těchto stránkách. Pokud chceme více barev, není problém nalívat postupně. Pokud necháme předchozí vrstvu úplně ztuhnout, budeme mít ostrý přechod, pokud ne, budeme mít přechod prolnutý.

    

Podobně můžeme udělat beránka nebo zajíčka:

  

Svíčka velké vejce: 

Nejprve si musíme pořídit některou z forem - viz například ZDE. Následně postupujeme podle návodu na výrobu svíček do forem. Formu můžeme naklápět, abychom dosáhli šikmých vrstev. Pokud jednu vrstvu nalejeme při teplotě pouze asi 60°C, vytvoří "ledovou" vrstvu.

Svíčky z palmového vosku: 

Do stejných formem můžeme nalít i palmový krystalický vosk. Vytvoří sám pěkou strukturu, kterou už není nutno zdobit. Na svíčky se dají nanášet i klasické obtisky na vajíčka.

 

Do forem které najdete například zde: http://www.svicky.net/velikonoce můžete nalívat mýdla i svíčky. Svíčky se dají domalovat barvičkami na svíčky ZDE.

 

 

 

Nebyly nalezeny žádné výrobky.

Kategorie